HAKKIMIZDA


  

    İçinde bulunduğumuz teknolojik gelişmeler , hızla küreselleşmeye doğru ilerlemekte olan dünyada bilgisayar yazılım ve donanım hizmetlerinin önemini daha da arttırmıştır. Hızla büyümekte olan bilgisayar teknolojisine paralel olarak yazılımlar da buna ayak uydurma durumundadırlar. NTN Bilgi İşlem Hizmetleri olarak Türkiye’de hızla ilerleyen bilgisayar ve bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu yazılım ürünlerini sizlere sunmak gayesiyle; yeni dinamik ve genç beyinlerle karşınızdayız. NTN, görevlerinin bilincinde olan kadrosu, geçmiş birikimleri ve dürüstlüğü ilke edinmiş hizmet anlayışı ile sizlere hizmet ulaştırma amacındadır.

 

        NTN Bilgi İşlem Hizmetleri pazardaki en çarpıcı yazılım-donanım ürünleri, sarf malzemeleri ve bunlara yönelik her türlü hizmetle sizleri tanıştırıp bilgi çağının gerektirdiği kolaylığı sağlayarak, işinizi ve hayatınızı daha keyifli hale getirmenize katkı sağlayacaktır. NTN Bilgi İşlem Hizmetleri olarak ”Değişimi Yakalamanın Tam Zamanı” olduğunu düşünmekteyiz. Türkiye’yi ileriye götürecek bireyler, şirketler, kurumlar ve yöneticileri kendilerinin dahi inanamayacakları bakış açılarını, davranışları ve değişiklikleri benimsemek ve bunlara ayak uydurmak durumundadırlar. Dünyanın yaptığından daha iyisini yapacak güç, dinamik ve bilgi birikiminin Türk Toplumunda var olduğuna gönülden inanmaktayız.

 

        NTN Bilgi İşlem Hizmetleri olarak kendimize güveniyoruz ve sizlerin de yepyeni bir hizmet anlayışını yakalamanızı umut ediyoruz Firmamız faaliyetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için hazırladığımız sitemizde sizlere daha yararlı olabilme çabasındayız.

 

       Saygılarımızı sunar çalışmalarınızda başarılar dileriz.@2013 NTN BİLGİ İŞLEM